» O spoločnosti

Pálenica VESPAL sa nachádza v ovocinárskej oblasti v Horných Vesteniciach. Spoločnosť bola spustená v roku 2014, no aj napriek krátkemu času pôsobenia v obore výroby destilátov, si získala veľmi dobrý ohlas kvalitou aromatického destilátu a spokojnými vracajúcimi sa zákazníkmi. Vybavenosť a technológia, ktorú ponúkame v našej pálenici patrí medzi najmodernejšie pálenice na Slovensku. Našim zákazníkom garantujeme vysokokvalitné vypálenie destilátu, za predpokladu, že kvas prebehol správnym priebehom kvasenia.

Liehovar VESPAL DISTILLERY sa zameriava sa na výrobu pravého ovocného destilátu. Naše produkty sú vyrobené z prvotriedneho slovenského ovocia. Vybavenosť a technológia, ktorú ponúkame patrí medzi najmodernejšie na Slovensku. Našim zákazníkom garantujeme ušľachtilý destilát s jemnou vôňou, ktorú dopĺňa lahodná ovocná svieža chuť. Medzi naše TOP produkty patrí Jablčkovica 0,5 l (52%), Slivovica 0,5 l (52%), Marhuľovica 0,5 l (52%) a novinka roku 2017 Štartér (jablko+med) 0,5 l (40%). Ochutnajte jedinečnú vestenickú pálenku!

Na základe dobrého ohlasu v regióne, sa naša spoločnosť rozhodla vybaviť si licenciu na predaj destilátov, aby naše produkty boli dostupné pre klientov z celého Slovenska.